RDM #HTC25 sağlamlıq turizmi konfransında!
Respublika Diaqnostika Mərkəzi (RDM), 15 oktyabr 2026-cı il tarixində Dövlət Turizm Agentliyinin təşkilatçılığı ilə baş tutan HTC25 – Sağlamlıq Turizmi Konfransında iştirak etdi. Tədbir, Azərbaycanın sağlamlıq turizmi sahəsindəki potensialını nümayiş etdirmək, beynəlxalq əməkdaşlıq imkanlarını dəyərləndirmək və modern tibbi xidmətləri tanıtmaq məqsədi daşıyırdı.
RDM nümayəndələri tədbir iştirakçılarına mərkəzin yüksək texnoloji tibbi avadanlıqları, ixtisaslı həkim heyətibeynəlxalq standartlara uyğun xidmətləri barədə ətraflı məlumat verdilər. Konfransda həm yerli, həm də xarici nümayəndələrlə təcrübə mübadiləsi aparıldı, ikitərəfli əməkdaşlıqlar üçün zəmin yaradıldı.
RDM olaraq biz, Azərbaycanın sağlamlıq turizmi bazarında aparıcı mövqeyimizi möhkəmləndirməyə, eyni zamanda ölkəmizin tibbi imkanlarını xarici bazarlara təqdim etməyə davam edirik.

РДМ на конференции #HTC25 по медицинскому туризму!
15 октября 2026 года Республиканский Диагностический Центр (RDM) принял участие в конференции HTC25 по медицинскому туризму, организованной Государственным агентством по туризму Азербайджана. Мероприятие было направлено на обсуждение перспектив развития медицинского туризма в стране, расширение международного сотрудничества и продвижение современных медицинских услуг.
Представители RDM ознакомили участников с высокотехнологичным оборудованием центра, квалифицированным медицинским персоналом и медицинскими услугами, соответствующими международным стандартам. В рамках конференции были установлены ценные контакты с зарубежными представителями, обсуждены возможности для совместных проектов.
RDM активно поддерживает развитие медицинского туризма и гордится тем, что представляет Азербайджан на международной арене.