Sağlam və təhlükəsiz əmək şəraitinin yaradılması üzrə 2023-cü ilin ən yaxşı müəssisəsi təşkilatı
Ana səhifəXəbərlərSağlam və təhlükəsiz əmək şəraitinin yaradılması üzrə 2023-cü ilin ən yaxşı müəssisəsi təşkilatı
10.09.2024
Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasında Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyi münasibətilə keçirilmiş “Sağlam və təhlükəsiz əmək şəraitinin yaradılması üzrə 2023-cü ilin ən yaxşı müəssisəsi təşkilatı” respublika müsabiqəsinin qaliblərinin mükafatlandırılması mərasimi baş tutub.
Müsabiqənin qaliblərindən - Respublika Diaqnostika Mərkəzi həmkarlar ittifaqı təmsilçilərinə diplom və hədiyyə təqdim olundu.

В Конфедерации профсоюзов Азербайджана прошла церемония награждения победителей республиканского конкурса «Лучшая организация предприятия 2023 года по созданию здоровых и безопасных условий труда», проводимого по случаю 100-летия со дня рождения великого лидера Гейдара Алиева.
Дипломы и подарки были вручены победителям конкурса – представителям профсоюза Республиканского диагностического центра.
17 мая 2024 г.